Přihlášky jsou tu!

Milí přátelé

Přijímáme děti do naší lesní mateřské školy a žáky do základní školy na denní docházku i do domácího vzdělávání. Přihlášky najdete zde:

1. Žádost o přijetí MŠ

1. Žádost přestup do ZŠ

Vyplněnou přihlášku pošlete na adresu zsavalon@email.cz, případně nás kontaktujte telefonicky na čísle 777 270 507.

Naše školka má zázemí na pozemku SOU Hněvkovive, blízko lesa a krásné přírody. Kromě venkovního zázemí v jurtě bude moci v případě chladného počasí využít k odpočinku teplou místnost v budově. K dispozici bude také splachovací wc a teplá voda. Zároveň budeme mít postaráno o stravování v místní kuchyni. Pro zázemí lesní školky je to poměrně velký komfort, přesto budou děti velkou část času trávit v přírodě a na zahradě.

Pro základní školu máme zázemí v budově školy na Vinařického náměstí, ale zároveň možnost využívat prostory dílen a kluboven v areálu SOU Hněvkovice s veškerým komfortem a vybavením. Stravování je zajištěno v jidelně Týnského gymnázia. Také žáci školy se budou často pohybovat mimo prostory budovy v přírodě nebo v jiném podnětném prostředí.

Pokud se Vám líbí naše myšlenky a rádi byste se s námi setkali a zkonzultovali, zda je naše škola či školka pro Vaše děti to pravé, vyplňte přihlášku (viz odkaz níže) a pošlete nám ji oskenovanou mailem (nevyplňujte prosím na konci datum vyplnění), my se Vám ozveme a domluvíme si individuální schůzku.  S Vašimi dotazy se můžete také ozvat telefonicky na tel. č. 777 270 507.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi 🙂

Odkazy ke stažení:
1. Žádost o přijetí MŠ

1. Žádost přestup do ZŠ

Tento příspěvek má 2 komentářů

 1. Bartlová

  Dobrý den, ráda bych se zeptala zda přijímače žáky ZŠ na indiv.vzdelavani, jedná se o děti 3.roc. a 8 roc.
  Děkuji.
  Mgr.Bartlova

  1. avalontync

   Hezký den, od září otevíráme zatím pouze 1. st. ZŠ. Domškoláky přijímáme. L. Malá

Napsat komentář